Msze Święte Wieczyste

Misyjne Msze Święte Wieczyste są to msze zbiorowe, odprawiane na mocy przywileju papieskiego, udzielonego Zgromadzeniu Słowa Bożego. W Zgromadzeniu odprawia się codziennie siedem Mszy Świętych w intencjach osób żyjących i zmarłych wpisanych pojedynczo z imienia i nazwiska do Księgi Wieczystych Mszy Świętych. Osoby wpisane do tej Księgi mają udział w owocach tych Mszy Świętych oraz w łaskach związanych z dziełem rozkrzewienia wiary. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na rozwój misji.

Taki wpis będzie najlepszym duchowym podarunkiem okolicznościowym z okazji urodzin, imienin, chrztu, I Komunii  świętej, bierzmowania, sakramentu małżeństwa, złożenia ślubów zakonnych, przyjęcia święceń kapłańskich, różnych rocznic, jubileuszów itp.

Do udziału w Misyjnych Mszach Świętych Wieczystych można zgłaszać:

  • dzieci i młodzież, by dać szansę dobrego, chrześcijańskiego wychowania i pomyślnego startu życiowego

  • chorych, by przywrócić im nadzieję powrotu do zdrowia, dać cierpliwość w znoszeniu różnorakich cierpień i zdolność ofiarowania ich na rzecz misji oraz misjonarzy i misjonarek

  • zmarłych, by przybliżyć im tak gorąco oczekiwany dzień oglądania Boga w niebie, jeżeli tego szczęścia jeszcze nie zaznali.

fas fa-money-check-alt

Ofiara za każdą wpisaną osobę wynosi 30 zł.

Można wpisać osobę żyjącą lub zmarłą. Każdy wpis jest indywidualny, czyli z imienia i nazwiska. Wpis do Księgi Mszy Wieczystych jest wspaniałym duchowym prezentem z okazji chrztu świętego, I komunii świętej, zawarcia małżeństwa, ślubów zakonnych, święceń kapłańskich, jubileuszów, imienin, urodzin itp.

Wszystkim uczestnikom Misyjnych Wieczystych Mszy Świętych z serca hojnie udzielamy naszego Apostolskiego Błogosławieństwa i jednocześnie wyrażamy nasze głębokie uznanie tym, którzy spiesząc z pomocą głosicielom Ewangelii przyczyniają się do rozkrzewiania Słowa Bożego po całym świecie.

Werbiści w mediach społecznościowych

Nasze konto bankowe

52 1020 3147 0000 8802 0042 1354
© 2024 Misjonarze Werbiści LUBLIN